+421 944 078 245
v prac. dňoch 9:00 - 17:00

Tričko zadarmo pri objednávke nad 100 Eur!

Milí zákazníci, máme pre Vás úžasnú novinku, ktorá zaručene rozžiari Váš deň! Predstavujeme našu špeciálnu akciu - pri každej objednávke nad 100 Eur od nás získate štýlové tričko úplne zadarmo. Áno, čítate správne – tričko na náš účet!

13. modelársky letecký deň - Air Grill

Milí Adináci, dňa 13.07.2024 sa na letisku v Častej uskutoční 13. modelársky letecký deň s názvom Air Grill, ktorého súčasťou budeme aj my!

Veľká Noc

Veľkonočné radosti a jarné potešenia

Zážitok s fujarou

Prečo by ste mali vstúpiť do sveta fujary?

Valentín

Sviatok zaľúbených nám už klope na dvere.

Zážitky vianočnej radosti

Vianoce sú obdobím, ktoré nám prináša radostné pocity, široké úsmevy a nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi. Vonkajšie svetlá, farebné guľôčky a vonné sviečky navodzujú atmosféru, ktorá sa nedá inak opísať ako vianočný zázrak. Vôňa jedle, škorice a vianočných koláčikov symbolizuje predzvesť Vianoc.

Jeseň plná zážitkov na Adine

Začiatok školského roka je znamením konca leta a začiatkom jesene. Rána sú už chladnejšie, dni kratšie.

Veľká noc

S Veľkou nocou sa spája množstvo zvykov a tradícií. Aj keď sa hovorí, že Veľkú noc si užívajú najmä muži, keď môžu svoje polovičky vyšibať korbáčom a obliať vedrom vody, tešia sa jej aj samotné ženy či naši najmenší. Veď je známe, že každá vyoblievaná a vyšibaná žena bude celý rok zdravá a krásna.

Čo nové na Adine?

Pomaly sa nám končí zimné obdobie a ani sa nenazdáme a máme tu jar. Jar so sebou prináša začiatok niečoho nového a my prinášame nové zážitky!

Oblečte si dobový kostým a staňte sa princeznou po boku svojho princa

Na známosť sa všetkým dáva, že naše produktové portfólio sa rozrástlo o neopakovateľný zážitok, ktorý nájdete exkluzívne iba u nás! Čo špeciálne sme si pre Vás pripravili? Unikátny zážitok pre každú vekovú kategóriu, pri ktorom sa z Vás za pár minút stanú urodzené princezné či odvážni princovia. Prenesiete sa v čase a doslova na vlastnej koži zažijete atmosféru šľachtického sídla z 18. storočia. Z množstva nádherných dobových kostýmov, ktoré sú na výber v rôznych veľkostiach, si nebudete vedieť vybrať. Veľké nazberané sukne, volány, klobúky s perím či rôzne doplnky, to všetko vykúzli tú pravú atmosféru.

Jednotka na trhu
v predaji zážitkov
Jednoduchý online predaj
Vernostný klub Adina
pre každého člena
17
Rokov na trhu