+421 944 078 245
v prac. dňoch 9:00 - 17:00

Deň otcov

Zážitky pre otca

Vplyv globálnej situácie na ceny zážitkov

#cenyzazitkov

Príjemné chvíle pri knihe!

Vychutnajte si zážitky pri knihe!

Sviatok zaľúbených!

Zážitky pre zaľúbených

Naprieč Slovenskom

Slovensko je plné rôznych krásnych zákutí. Pri spoznávaní a objavovaní našich krásnych miest sa nemusíte obmedzovať. Chcete vidieť krásy a zaujímavosti Slovenska? Objavte prekvapivé a zaujímavé miesta na Slovensku. Vaše dobrodružstvo práve začína. Ak milujete hory a kopce, Slovensko si zamilujete! Nemusíte sa báť, ak nie ste vášnivým turistom. Slovensko je nesmierne plné nádherných kultúrnych pamiatok. Tu si nájde každý to svoje. ?

Darčeky doručíme do Vianoc!

Doručujeme: do 20.12.2021 Slovenskou poštou a kuriérskou službou a 21.12.-23.12.2021 zasielame elektronický poukaz do e-mailu.

Zima sa blíži a my Vám prinášame overené zážitky

Môžeme už cítiť vonku chladný vánok motajúci úsmevy milovníkom zimnej prírody. Znovu nastal čas, v ktorom nám obrazce zimy prekrývajú výplne okien. Čarokrásne obdobie zimy, ktoré so sebou prináša mnoho nádherných sviatkov nás pomaly zabaľuje do svojho objatia.

Stovežatá Praha !

Najkrajšie mesto sveta, ktoré očarí každého. Príjemné chvíle strávené v okúzľujúcom meste Praha, plné turistických atrakcií a taktiež zážitkov, ktoré Vám ponúkame.Ak medzi Vaše obľúbené koníčky patrí cestovanie, určite si Vašu pozornosť získa najkrajšie mesto planéty. Tento rok titul „Najkrajšie mesto sveta“ získali naši susedia Česi a ich hlavné mesto Praha. Okrem prvého miesta obsadila tiež druhé miesto za relaxáciu. Stovežatá Praha s Václavským námestím, Karlovým mostom a Orlojom zdolala metropoly ako je New York, Chicago a Londýn!

Som svoj a moje tričko to povie za mňa

"Vo svete plnom trendov chcem ostať klasikou" Iman

Rezervácie termínov spustené!

Prvá kávička na terase, nové topánky, správne vychladené pivko alebo len tak si sedieť v parku a dýchať čerstvý vzduch, veríme, že ste stihli všetko, čo vám dlho chýbalo.

Jednotka na trhu
v predaji zážitkov
Jednoduchý online predaj
Vernostný klub Adina
pre každého člena
15
Rokov na trhu